Тонер за ХП 285А

Тонер за ХП 285А

599 ден.
Шифра на производ: 200509231911
Достапност: На залиха
Количина:

Компатибилен за следниве модели:

HP LaserJet P1100/P1101/P1102/P1102W/P01103/P1104W/P1105/P1106/ P1106W/ P1107/ P1107W/P1108/P1108W/P1109/P1109W
HP LaserJet Pro MFP M1132/M1134/M1136/M1137/M1138/M1139/ M1210/ M1212nf/ M1213nf/M1214nf/M1216nf/M1217/M1218nf/M1219nf
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS