Тонер за ХП 278А

Тонер за ХП 278А

599 ден.
Шифра на производ: 200509230611
Достапност: На залиха
Количина:

Компатибилен за следниве модели:

HP LaserJet P Series:1005/1006/P1007/P1008/P1102/P1102W/P1505/P1505n/ P1560/P1566/P1606/P1600/M1120/M1120n/M1320/M1132/M1212nf/ M1217/M1522/M1522n 

CANON Laser Shot LBP3018/3108/3050/3150/3010/3100/3250/6000/ 6018/6200 - CANON i-SENSYS MF4410/MF4420/MF4430/LBP6020

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS