Плутана Табла 60cmх40cm

Плутана Табла 60cmх40cm

499 ден.
Шифра на производ: 200711080640
Достапност: На залиха
Количина:

Само - обновувачка плутана површина. Меко плутано јaдро. Дрвена рамка и обезбеден комплет за закачување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS