Пијалоци & Прибор

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чаши Хартиени 500мл
Хартиени чаши бели сет пакувани 50/1 капацитет 500мл - 16oz ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
Чаши Хартиени 330мл
Хартиени чаши бели сет пакувани 50/1 капацитет 330мл - 12oz ..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Чаши Хартиени 250мл
Хартиени чаши бели сет пакувани 50/1 капацитет 250мл - 9oz ..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
Чаши Хартиени 165мл
Хартиени чаши бели сет пакувани 50/1 капацитет 165мл - 6oz ..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Чаши Хартиени 100мл
Хартиени чаши бели сет пакувани 50/1 капацитет 100мл - 4oz ..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS