Компјутерска хартија 234*12 1+0

Компјутерска хартија 234*12 1+0

1.799 ден.
Шифра на производ: 200509232109
Достапност: На залиха
Количина:

Компјутерска хартија 240 х 12″ (1+0) 1/2000 листа

Изработена на механографска хартија со специфична тежина 60гр/м2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS