Ситен Канцелариски Прибор

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Калкулатор DELI 1209
-8 знаци на дисплеј -соларно и батериско напојување -стандардни функции ..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Калкулатор KENKO KK-837B/2126
-12 знаци на дисплеј -пластично куќиште -стандардни функции ..
179 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Мемо листови (еднобојни) самолепливи 75*75 1/400
Мемо листови самолепливи 75х75, 1/400, пастелни, жолта. ..
129 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Мемо листови самолепливи 75mm*75mm 1/100
Мемо листови самолепливи 75х75, 1/100, пастелни, жолта. ..
39 ден.
без ДДВ: 33 ден.
Перфоратор/Дупчалка STD 865
Дупчалка за 50 листови,со граничник ..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
Перфоратор/Дупчалка 40
Дупчалка за 40 листови,со граничник ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Перфоратор/Дупчалка 30
Дупчалка за 30 листови,со граничник ..
499 ден.
без ДДВ: 423 ден.
Перфоратор/Дупчалка 20
Дупчалка за 20 листови,со граничник ..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Спајалици бр.8
Спајалици бр.8 25 броја ..
69 ден.
без ДДВ: 58 ден.
Спајалици бр.6
Спајалици бр.6 100 броја ..
69 ден.
без ДДВ: 58 ден.
Спајалици бр.5
Спајалици бр.5 100 броја ..
49 ден.
без ДДВ: 42 ден.
Спајалици бр.4
Спајалици бр.4 100 броја ..
39 ден.
без ДДВ: 33 ден.
Спајалици бр.3
Спајалици бр.3 100 броја   ..
39 ден.
без ДДВ: 33 ден.
Спајалици бр.2
Спајалици бр.2 100 броја ..
20 ден.
без ДДВ: 17 ден.
Хефт муниција 24/6
За хефталици. 24/6. Галванизиран челик. 1000 парчиња во кутија ..
29 ден.
без ДДВ: 25 ден.
Хефт муниција 10“ мала
Xефт иглици за 10 листа ..
29 ден.
без ДДВ: 25 ден.

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS