Селотејп

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Селотејп 50mm*150m
Селотејп широк 50mm х 150m ..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Селотејп 50mm*100m
Селотејп широк 50mm х 100m ..
149 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Селотејп 50mm*66m
Селотејп широк 50mm х 66m ..
49 ден.
без ДДВ: 42 ден.
Селотејп АЕРО 50mm*66m
Селотејп широк AERO 50mm х 66m ..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.
Селотејп БЕСТ 15mm*33m
- проѕирен селотејп - мала величина - димензија 15mm x 33mm   ..
25 ден.
без ДДВ: 21 ден.

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS