Регистратори и Архивски Кутии

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Регистратор Самостоечки А4
Регистратор изработен од цврст картон обложен со ПВЦ материјал со што се обезбедува голема заштита о..
129 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Папка ПВЦ А4 со прстен
Папка за А4 документи со 2 прстени Капацитет за 250 листови Корици од флексибилен полипропилен ..
169 ден.
без ДДВ: 143 ден.
Регистратор А4 УК натурал
Регистратор изработен од сива лепенка и хартија во боја; високо квалитетен метален механизам. ..
129 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Регистратор А4 УК во боја
Регистратор изработен од сива лепенка и хартија во боја; високо квалитетен метален механизам. ..
129 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Регистратор А4 Палма натурал
Регистратор кој и покрај ниската цена е изработен од квалитетна сива лепенка и метален механизам со ..
129 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Регистратор А4 Палма во боја
Регистратор изработен од цврст картон обложен со ПВЦ материјал со што се обезбедува голема заштита о..
169 ден.
без ДДВ: 143 ден.

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS