Папки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Папка UR Noki CRYSTAL А4
-изработена од проѕирна фолија -дебелина 130 микрони -универзална перфорација ..
7 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Папка А4 ПВЦ со метален лизгачки механизам
За чување на перфорирани документи; голем избор на бои; метален лизгачки механизам ; странична перфо..
39 ден.
без ДДВ: 33 ден.
Папка А4 ПВЦ со механизам
За чување на перфорирани документи; голем избор на бои; странична перфорација за редење на папките в..
19 ден.
без ДДВ: 16 ден.

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS