Канцелариски материјал

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Папка UR Noki CRYSTAL А4
-изработена од проѕирна фолија -дебелина 130 микрони -универзална перфорација ..
7 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Селотејп 50mm*150m
Селотејп широк 50mm х 150m ..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS