Кертриџ за ЕПСОН 614

Кертриџ за ЕПСОН 614

169 ден.
Шифра на производ: 200710190020
Достапност: На залиха
Количина:

Компатибилен за следниве модели:

Epson Stylus D68, D88, DX3800, DX3850, DX4200, DX4250, DX4800, DX4850

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS