Папка ПВЦ А4 со прстен

Папка ПВЦ А4 со прстен

169 ден.
Шифра на производ: 200510001407
Достапност: На залиха
Количина:

Папка за А4 документи со 2 прстени
Капацитет за 250 листови
Корици од флексибилен полипропилен

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS