Компјутерска хартија 234*12 1+2

Компјутерска хартија 234*12 1+2

2.499 ден.
Шифра на производ: 200509232607
Достапност: На залиха
Количина:

Принтерска хартија за матрични печатари 240 х 12" (1+2) - трослојна

Изработена на самокопирна хартија ( CB+CFB+CF)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS