Хартиена Програма за Хотели

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Салфети 38*38cm/500, двослојни.
Ламинирани луксузни салфети МАКСИ 38*38цм/500, двослојни. ..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Хартиен Чаршаф 100mm x 100mm
Бели хартиени чаршафи за маса МАКСИ 100*100цм/200 во различни дезени. ..
6 ден.
без ДДВ: 5 ден.
Медицински Чаршав во Ролна 50m
Медицинска ролна за амбуланти, болници, козметички салони со димензии 50м x60цм, перфорирани на 40цм..
285 ден.
без ДДВ: 242 ден.

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS