Фотокопирна хартија А4 Фабриано 1/500 80 гр.
  • Фотокопирна хартија А4 Фабриано 1/500 80 гр.

Фотокопирна хартија А4 Фабриано 1/500 80 гр.

379 ден.
Производител: Fabriano
Шифра на производ: 200509223031
Достапност: На залиха
Количина:

Фотокопирна хартија ФАБРИАНО А4

– 168% белина
– 80 g/m2 премиум квалитет
– 500 листа А4 формат

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS