Кертриџ за ЕПСОН 711

Кертриџ за ЕПСОН 711

109 ден.
Шифра на производ: 200509233017
Достапност: На залиха
Количина:

Компатибилен за следниве модели:

Epson Stylus DX4000, DX4400, DX5000, DX6000, DX7400, DX7450, DX8450, DX9400, S21, SX100, SX105, SX110, SX115, SX200, SX205, SX210, SX215, SX218, SX400, SX405, SX410, SX415, SX510W, SX515W, SX600FW, SX610FW, B40W, BX300F, BX310FN, BX600FW, BX610FW

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS