Кертриџ за ЕПСОН 444

Кертриџ за ЕПСОН 444

129 ден.
Шифра на производ: 200710190807
Достапност: На залиха
Количина:

Компатибилен за следниве модели:

Epson Stylus C64, C66, C68, C84, C86, CX3500, CX3600, CX3650, CX4600, CX5100, CX6400, CX6600

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS