Папка А4 ПВЦ со механизам

Папка А4 ПВЦ со механизам

19 ден.
Шифра на производ: 200510001235
Достапност: На залиха
Количина:

За чување на перфорирани документи; голем избор на бои; странична перфорација за редење на папките во регистратор или папка со прстени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

ул.Ристо Фршинин бр.20

1480 Гевгелија

Македонија

Контакт

  • +389 71 299 656 - Тобако
  • +389 70 392 346 - Книжара/Канцеларија
  • v.antoni@t.mk

Facebook

Вантони © 2022. UKION SHOPS